Coffepirine tabletki od bólu głowy

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

Kwas acetylosalicylowy (Aspiryna) (acetylsalicylic acid)

,

Kofeina (caffeine)

, Medicofarma

Opakowanie:

6 tabletek
dostępny, cena 3,00 zł

Koszyk:

3,00 zł

(0,50 zł / szt.)

Opis Coffepirine tabletki od bólu głowy

Coffepirine tabletki od bólu głowy to lek dostępny bez recepty stosowany w leczeniu bólów o umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, reumatyczne, mięśni, nerwobóle, ból zęba). Preparat zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz kofeinę, która działa pobudzająco.

Kategorie Coffepirine tabletki od bólu głowy

Skład Coffepirine tabletki od bólu głowy

  • Susbtancje czynne: kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) w dawce 450 mg w jednej tabletce i kofeina (Coffeinum) w dawce 50 mg w jednej tabletce.
  • Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana i talk.

Ulotka produktu Coffepirine tabletki od bólu głowy

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Solpadeine

tabletki, 12 tabletek

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

28,00 zł

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

39,00 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Envil Gardło

tabletki do ssania/gryzienia/żucia, 20 tabletek

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry