produkt dostępny bez recepty, kapsułki, ibuprofen
, Hasco-Lek
Dawka:
Opakowanie:
(1,33 zł / szt.)
Substancja czynna: ibuprofen (400 mg w 1 kapsułce).
Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%; otoczka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).
Dawka początkowa leku to 400 mg (1 kapsułka), w razie potrzeby lek można zastosować co 4 do 6 godzin. Kapsułkę należy popijać wodą.
Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę w dawkach podzielonych.
Lek należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
tabletki musujące, 24 tabletki
tabletki musujące, 16 tabletek
tabletki, 4 tabletki
tabletki, 10 tabletek
płyn, 200 mililitrów
39,90 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
tabletki powlekane, 20 tabletek blistry
tabletki powlekane, 24 tabletki blistry
Prel Blue plaster chłodzący hydrożelowy
plaster, 1 sztuka
proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek
48,00 zł
Apteka internetowa www.aptekamniszek.pl
ul. Krzycka 90C, 53-020 Wrocław
Nr zezwolenia: WIIF.WR-I-4000/85/zezw./139/07
Tel: +48 713397407
E-mail: aptekamniszek2@gmail.com
Pon-Pt.: 08:00-19:00
Sob.: zamknięta
Niedz.: zamknięta
Legalna apteka
Apteka Mniszek Czemarmazowicz Konrad i s-ka Spółka jawna
ul. Grabiszyńska 94, 53-437 Wrocław
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny we Wrocławiu, plac Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław, tel. 71 715 85 00, kontakt email sekretariat@wif.wroclaw.pl
Biuletyn Informacji Publicznej GIFCiasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.