Apap Noc

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Difenhydramina (diphenhydramine)

,

paracetamol

, US Pharmacia

Opakowanie:

Koszyk:

17,00 zł

(1,42 zł / szt.)

Opis Apap Noc

Apap Noc to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek, stosowany w krótkotrwałym leczeniu bólu powodującego trudności w zasypianiu. W swoim składzie zawiera dwie substancje czynne paracetamol oraz difenhydraminę. Lek łagodzi ból różnego pochodzenia oraz wspomaga zasypianie.

Kategorie Apap Noc

Skład Apap Noc

  • Substancja czynna zawarta w 1 tabletce: 500 mg paracetamolu, 25 mg chlorowodorku difenhydraminy.

  • Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, magnezu stearynian, skrobia kukurydziana, błękit brylantowy, lak (E 133); otoczka: Opadry Blue YS-1-10524 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 400, błękit brylantowy, lak (E 133), polisorbat 80, carmina (E 132)); otoczka: otoczka bezbarwna (hypromeloza, makrogol 400, makrogol 8000).

Ulotka produktu Apap Noc

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Solpadeine

tabletki, 12 tabletek

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

28,00 zł

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

39,00 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Envil Gardło

tabletki do ssania/gryzienia/żucia, 20 tabletek

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry