Apap Extra

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Kofeina (caffeine)

,

paracetamol

, US Pharmacia

Opakowanie:

Koszyk:

14,00 zł

(1,40 zł / szt.)

Opis Apap Extra

Apap Extra to lek bez recepty w postaci tabletek powlekanych zawierających paracetamol oraz kofeinę. Preparat przeznaczony jest do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Ponadto kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.

Kategorie Apap Extra

Skład Apap Extra

  • Substancje czynne: 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.
  • Substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian, hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350. 

Ulotka produktu Apap Extra

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Solpadeine

tabletki, 12 tabletek

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

28,00 zł

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

39,00 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Envil Gardło

tabletki do ssania/gryzienia/żucia, 20 tabletek

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry